Contact

Hoofdkantoor Noorwegen

Bezoekadres • O.H. Bangs vei 70 • N-1363 Høvik

Telefooncentrale • Telefoon +47 815 66 355 • E-mail post@houseofcontrol.no

Help • E-mail support@houseofcontrol.no • Telefoon +47 815 66 355

Media • Lasse Sten • E-mail sten@houseofcontrol.no • Telefoon +47 918 82 125


Andere locaties

Denemarken • House of Control Danmark A/S • Telefoon +45 31 19 50 34 • E-mail post@houseofcontrol.dk

Finland • House of Control Finland Oy • Telefoon +47 815 66 355 • E-mail post@houseofcontrol.fi

Zweden • House of Control Sverige • Telefoon +46 (0)81 210 70 70 • Email post@houseofcontrol.se

Directie

Carl Fabian Flaaten

CFO

fabian@houseofcontrol.no
+47 900 43 184

Christoffer Bergstrøm

Sales Director Norway

christoffer@houseofcontrol.no
+47 919 00 124

Jeremy Freeman

Customer Success Director

jeremy@houseofcontrol.no
+47 471 54 140

Lars Hoffmann

Sales Director Denmark

lars@houseofcontrol.dk
+45 31 19 50 34

Lasse Sten

CEO

sten@houseofcontrol.no
+47 918 82 125

Petter Wolden

Head of Lead Generation

petter.wolden@houseofcontrol.no
+47 482 19 430

Anders Ljungquist

Sales Director Sweden

anders.lj@houseofcontrol.se
+46 (0)70 866 65 68

Onze medewerkers

Alexandra De Abreu

alexandra@houseofcontrol.se
 +46 (0)76 103 70 94

Anders Ekdahl

anders@houseofcontrol.se
+46 (0)73 400 50 44

Andreas Hedlund

andreas.hedlund@houseofcontrol.se
 +46 (0)73 398 39 75

Bjørn Ekeram

bjorn@houseofcontrol.se
+46 (0)76 477 22 04

Cathrine Eckhoff

ceckhoff@houseofcontrol.no
+47 920 23 173

Cathrine Gynnild

cathrine.gynnild@houseofcontrol.no
+47 930 55 757

Cecilia Widman

cecilia@houseofcontrol.se
+46 (0)70 877 03 87

Charlotta Forsström

charlotta@houseofcontrol.no
+47 922 13 079

Christen A. Øyan

christen@houseofcontrol.no
+47  98 09 98 00

Christer Antonsen

christer@houseofcontrol.no
+47 938 27 439

Daniel Stoltenberg-Nordell

daniel@houseofcontrol.se
+46 (0)76 477 45 45

Dion Rudolph

dion.rudolph@houseofcontrol.dk
+45 28 77 08 08

Eigil Tennes

eigil@houseofcontrol.no
+47 951 48 932

Elias Gjerde Nes

elias@houseofcontrol.no
+47 901 90 960

Elin Skogstad

elin@houseofcontrol.no
+47 473 67 360

Espen Eidsand

espen@houseofcontrol.no
+47 915 93 915

Hans-Erik Wærsted

hans-erik@houseofcontrol.no
+47 411 27 271

Henrik Rønnevig

henrik@houseofcontrol.no
+47 99 26 25 82

Ivar Holmberg Lofterød

ivar@houseofcontrol.no
+47 994 67 600

Jess Meyhoff

jess@houseofcontrol.dk
+45 24 49 86 17

Joacim Nilsson

joacim@houseofcontrol.se
+46 (0)76 061 13 65

Jompe Dehs-Thomas

jompe@houseofcontrol.no
+47 92 01 81 19

Jorg Nannestad

jorg@houseofcontrol.no
+47 93 22 68 01

June Hagesveen

june.hagesveen@houseofcontrol.no
+47 934 35 994

Karolina Rosenquist

karolina.rosenquist@houseofcontrol.se
 +46 (0)76 145 35 95

Kathrine Resch-Knudsen

kathrine@houseofcontrol.no
 +47 990 91 993

Kirsti Foss Tverran

kirsti@houseofcontrol.no
+47 926 64 097

Kristian Jørgensen

kristian@houseofcontrol.dk
+45 40 40 06 73

Linda Gjelsvik

linda@houseofcontrol.no
+47 988 27 354

Linda Solberg

solberg@houseofcontrol.no
+47 906 26 608

Magnus Jansson

magnus@houseofcontrol.no
+47 940 84 570

Malin Adolfsen

malin@houseofcontrol.no
+47 465 48 797

Maren Vik

maren@houseofcontrol.no
+47 94 17 09 60

Marianne Harr

marianne.harr@houseofcontrol.no
+47 926 93 325

Marius Nilsen

marius@houseofcontrol.no
+47 452 97 216

Martin Bekke

martin.bekke@houseofcontrol.no
+47 478 80 628

Martin Ljøstad

martin.ljostad@houseofcontrol.no
+47 975 72 103

Martin Sommer Nygaard

martin@houseofcontrol.no
 +47 45 27 31 05

Morten Jærv Wang

morten@houseofcontrol.no
+47 90 95 22 45

Nadja Ellefsen

nadja@houseofcontrol.no
+47 900 73 785

Norunn Korsgården

norunn@houseofcontrol.no
+47 488 50 232

Oscar Lagergren

oscar.lagergren@houseofcontrol.se
 +46 (0)72 155 52 48

Pål Skjold

pal.skjold@houseofcontrol.no
+47 411 45 045

Pascal Evans

pascal@houseofcontrol.dk
+45 42 17 34 46

Patrik Wester

patrik@houseofcontrol.se
+46 (0)72 938 03 75

Per Bybjerg Pedersen

per.bybjerg.pedersen@houseofcontrol.dk
+45 91 75 83 73

Peter Eidskrem

peter.eidskrem@houseofcontrol.no
+47 469 82 225

Peter Noe Byskov

peter@houseofcontrol.dk
+45 31 39 70 41

Pia Kjærbye

pia@houseofcontrol.dk
 +45 53 84 48 65

Robert Eliassen

robert.eliassen@houseofcontrol.no
+47 482 01 407

Sandie Wael

sandie@houseofcontrol.dk
+45 71 74 30 37

Sølvi Anita Dando

solvi.anita@houseofcontrol.no
+47  93 88 81 22

Ståle Elgåen

stale@houseofcontrol.no
+47 924 53 314

Stian Fladby

stian@houseofcontrol.no
+47 97 07 06 46

Sturla Selvik Fjose

sturla@houseofcontrol.no
+47 979 72 880

Sven Olaussen

sven.olaussen@houseofcontrol.no
+47 462 05 225

Thomas Michelsen

thomas@houseofcontrol.dk
+45 53 83 11 81

Torgeir Mathisen

torgeir@houseofcontrol.no
+47 977 37 186

Trond Strengelsrud

trond@houseofcontrol.no
+47 99 09 19 83

Ulf Thorman

ulf@houseofcontrol.se
+46 (0)76 471 77 17

Hebt u vragen over onze producten?

Bel ons op +47 815 66 355

... of vul onderstaande vakken in. Een van onze behulpzame adviseurs neemt binnen 24 uur contact met u op voor een vrijblijvend gesprek